niedziela, 22 kwietnia 2012

wymianka przyrodnicza

 witam dziś post wyjątkowy-chwaląco-chwalący.a wszystko to dzięki  DIANIE  która wymyśliła jej formę,prostą a jakże wyjątkową na dzisiejszy Dzień Ziemi.Diana dla mnie wylosowała parę Sąsiedzka twórczość  pod którą kryją się świetne dziewczyny Agnieszka i Asia i dosłownie powaliły mnie swoimi pracami-wszystko cudowne!!od dawna zachwycam się pracami z decaupe ale nigdy ich nie dotykałam a teraz dzięki dziewczynom i ich zdolnym łapkom mam! mam swoje!!!to dla mnie była taka radość i niespodzianka że szkoda mi było samej się tym cieszyć i też poleciałam po sąsiadkę!!!zauroczyło ją tak jak i mnie.po prostu wszystko śliczne!
 Puszka córkowa z własną spisaną historią życia...inspirujące...ptaszek wypatruje nasionek ...a one jeszcze w paczce...ale posieję...po tym ciężkim zajęciu ..he he czeka mnie słodka chwila....
 karteczka która zostaje u mnie na zawsze razem z historą puszki -bezcenne.wstążeczki-tasiemeczki bardzo miłe kolorowe każda ale to każda we wzorek przyrodniczy!!!!
 i wzór lawendowy-cudowny !!wieszak i zawieszka...i już dwa dni myślę gdzie mam zawiesić ?bo to duży problem...ma wisieć,kusić,wpadać w oko ale żeby nikt nie dosięgnął łapkami...tak tak..moje
 no i pod kładeczki w pudełeczku..wszystko tak piękne ...już wszystko wystawione ..kusi
 owieczka
 a tu zaplątały się moje kaczuszki uszyte dla dziewczyn...
 owieczki na podkładeczkach-fotograf sierota
 kaczki płyną bo do Wieliczki kawał drogi miały
 krówki ..
 kaczki już zmęczone to w koszyczku na chlebek wylądowały
 koguty..dumne...
 kurcze znowu kaczki...
 świnki....
 moja dokładka....
 cudnej urody wieszak i zawieszka
 moja wymianka...ileż tych zdjęć...czy ktoś wytrwał?
no..kaczuchy dopłynęły...mam nadzieję że ucieszyły Agnieszkę i Asię tak jak ja się ucieszyłam,buziaki!!!!!!

3 komentarze:

 1. Dziękuję za udziuał w wymiance a Twoje posty mnie rozbrajają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kaczuchy powalily mnie na kolana Sliczny chlebaczek. . Wieszaczek też sliczny chlebaczek. Widzę że dopasowalyscie się kolorystycznie prezentami;-) swietna wymianka a jeśli chodzi o decu to zapraszam do mojej pary wymiankowej . Stworzyla dla mnie same cudnosci w tej technice.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Pisze do Ciebie maila i ukazuje mi sie jakis adres na Monicja65 co moim zdaniem nie ma sensu,,czy ja sie myle?napisz mi na mojego maila jakiego Ty masz maila.)

  OdpowiedzUsuń